Kategorie:

Dlaczego na rynku produkcji video jest duża konkurencja

Avatar
Opublikowane przez admin

W tym wieku, jesteśmy otoczeni przez filmy, czy to na naszych komputerach lub smartfonach. W wydaje się, jak wszystkie branże są za pomocą filmów, aby dostać się przed ludźmi. Kiedy robimy rezerwacje przez nasze smartfony patrzymy na ich oceny i co ludzie mówią o hotelu. Wiele hoteli ma wideo, które pokazuje opcje pokoju, meble i atrakcje turystyczne w okolicy. Rodziny dzielą się wspomnieniami za pomocą filmów zamieszczanych na portalach społecznościowych. Nawet ostatni przebój znanego piosenkarza został zaprezentowany światu za pomocą klipu wideo.

Branża Video Production przeżywa obecnie szybki rozwój. Można znaleźć wiele małych, średnich i dużych firm z pełnym zakresem usług, czy to dla wideo z przyjęcia urodzinowego, czy dla krajowego promocyjnego programu telewizyjnego. Tak wiele firm produkujących wideo wygląda tak samo, ale istnieją zasadnicze różnice w tym, co oferują, jak produkcja, jakość i koszty produkcji filmowej.

Amateur’s i freelancerzy mogą oferować tanie, pakiety budżetu pracy z własnego sprzętu osobistego w wyraźnym przeciwieństwie do ustalonych firm z state-of-the-art technologii i profesjonalnego personelu zajmującego się katalogiem kompletnych usług, w tym edycji, postprodukcji i dostawy.

Jak wybrać najlepszą firmę produkcyjną, aby zapewnić efektywne wideo, które spełnia Twoje potrzeby i rynek, na którym komunikujesz się zbyt?

Pamiętaj, że profesjonalna firma produkująca wideo może zrobić film, ale nie każda z nich zrobi Twoje wideo dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz. W rzeczywistości jest to bardzo trudny cel, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie dla Twojej firmy, ponieważ porównywanie usług jest zupełnie inne niż oddzielanie dobrych jabłek od złych.

Wiemy, że fachowa porada od profesjonalisty jest najlepszym sposobem na uzyskanie dobrej jakości. Umiejętności i doświadczenie również muszą być brane pod uwagę przed wyborem odpowiedniej firmy produkcyjnej dla Twojego projektu, jak również referencje i referencje.

Co należy wiedzieć przed zatrudnieniem firmy produkującej wideo?

Planując inwestycję i budżet na stworzenie Corporate Video promocyjnego, musisz pomyśleć o następujących zmiennych, które będą miały wpływ na koszt:

Czy masz scenariusz dla swojego projektu, a może potrzebujesz odpowiedniej porady od ekspertów w dziedzinie marketingu, aby go zrealizować? Tylko Ty będziesz znał swoje całkowite wymagania, aby Twój pomysł stał się satysfakcjonującą rzeczywistością.
Czy będziesz potrzebował talentu? Czy aktorzy mogą być niezwiązkowi czy związkowi? Miej na uwadze, że korzystanie z profesjonalnych aktorów zwiększy koszty opłat za tantiemy, prawa i opłaty za użytkowanie.
Ile dni jest potrzebnych na nagranie filmu? A ile dni na montaż i postprodukcję? Czy te usługi będą miały wpływ na pierwotny plan?


Gdzie jest najlepsza lokalizacja dla Twojego filmu? Lokalizacje i wymagania transportowe zostaną dodane do planowania i budżetu projektu?
Czy opłaty za montaż i postprodukcję zostały uwzględnione?
Rejestracja, znaki towarowe, logotypy, branding, reprodukcje i kopie muszą być uwzględnione w Twoim planie.
Spośród wszystkich firm oferujących te same usługi, wybranie tej właściwej będzie wymagało badań i analizy rynku. Produkcja wideo nie jest kwestią szczęścia; wręcz przeciwnie, wymaga badań, planowania, harmonogramu, dobrej historii, kreatywności, wiedzy i dbałości o szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *