Kategorie:

Impreza z pazurem

Avatar
Opublikowane przez admin

Kto by nie odważył się na imprezę z dinozaurami? Możesz mieć tyle zabawy z nimi! Nadaje się dla chłopców i dziewcząt, młodszych lub starszych, dinozaurów partii tematycznych mogą być organizowane w pomieszczeniach lub na zewnątrz, więc jest to bardzo wszechstronny temat partii.

Młodsze dzieci mogą być nieco przestraszone pełnym dinozaurów przyjęciem, więc mając to na uwadze, upewnij się, że wybierasz odpowiednie do wieku zakresy dostaw dla partii dinozaurów.

Dla młodszych dzieci, są super-słodkie dinozaurów partii zakresy, gdzie dinozaury są zdecydowanie z cute i przytulanki odmiany!

Możesz wybierać spośród talerzyków, kubeczków, czapeczek, torebek, akcesoriów do tortów i dekoracji dinozaurów.

Starsze dzieci będą zachwycone bardziej przerażającymi zestawami imprezowymi z dinozaurami, w których pojawia się groźny T-Rex!

Rozpocznij prehistoryczną imprezę!

Upewnij się, że nadasz ton imprezie, wysyłając zaproszenia z dinozaurami do swoich nieustraszonych imprezowiczów…

Świetnym sposobem na powitanie gości będzie umieszczenie kilku odcisków stóp dinozaura wzdłuż ścieżki do drzwi wejściowych!

Balony i dekoracje można mieszać i dopasowywać, co pomoże stworzyć atmosferę – kropki, zieleń i pomarańcz lub zieleń i czerń mogą działać naprawdę dobrze jako schematy kolorów na imprezę z dinozaurami.

Gry i zabawy na przyjęcie w tematyce dinozaurów

Istnieje kilka zabawnych gier o tematyce dinozaurów, w które można zagrać na imprezie. Młodsi imprezowicze będą mogli cieszyć się rękodziełami dinozaurów, przypinaniem ogona lub kapelusza dinozaurowi, a także polowaniem na jajka dinozaurów w ogrodzie – te gigantyczne jajka dinozaurów to w rzeczywistości malowane melony wodne!

Dzieciom w każdym wieku powinno spodobać się poszukiwanie plastikowych figurek dinozaurów, jaj, a nawet kości dinozaurów…

Możesz również pomyśleć o zaadaptowaniu innych gier, na przykład „Która godzina panie wilku?” może stać się „Która godzina panie dinozaurze?” Daj „ścigającemu” maskę dinozaura do noszenia i kiedy biegnie za innymi, może wydać głośny ryk!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *