Kategorie:

Jak firma produkująca wideo może pomóc w marketingu Twojej firmy?

Avatar
Opublikowane przez admin

Każda firma ma swój własny styl marketingowy i strategię, ale firmy produkujące wideo są doskonałym wyborem, jeśli chcesz dodać trochę pizzazz do swojej kampanii marketingowej.

Istnieje wiele różnych korzyści dla posiadania wideo w kampanii marketingowej. Jeśli masz dość skomplikowany produkt, produkcja wideo jest naprawdę dobrym sposobem na uproszczenie wyjaśnień – ponieważ czasami, bez względu na to, jak dobry jest Twój copywriter, przetłumaczenie drapiącego po głowie produktu na kilka prostych linijek może być bardzo trudnym zadaniem. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy zajmującej się produkcją wideo, która ułatwi proces wyjaśniania produktu i zapewni, że zgrabny i dynamiczny przekaz zostanie przekazany klientom.

Istnieją różne rodzaje filmów, które firma produkcyjna może produkować dla Ciebie każdy z innym celem – może chcesz promocyjne wideo, wirusowe wideo lub explainer wideo na przykład.

Jednym z najczęstszych sposobów korzystania z wideo jest jako explainer wideo na swojej stronie. Byłem niedawno przeglądania i natknął się na firmę, która miała dość skomplikowany produkt budowlany i użyli explainer wideo w centrum ich strony głównej. To działało naprawdę dobrze, ponieważ zaczął grać tak szybko, jak strona została załadowana więc odwiedzający byli natychmiast poinformowani o tym, co właśnie patrzą na. To było dobrze wbudowane w stronę, jak również i to było wyraźnie coś, co zostało przemyślane w procesie projektowania stron internetowych.

Innym sposobem, w jaki możesz chcieć reklamować swoją firmę jest film korporacyjny, jest to specjalnie do sprzedaży od firmy do firmy i byłby odtwarzany w środowisku korporacyjnym – nadaje się do być może stoisko na targach lub w sali konferencyjnej jako naprawdę dobry sposób na wprowadzenie swojej marki.

Firmy zajmujące się produkcją wideo zawsze lubią wyzwania związane z tworzeniem wirusowego wideo, które jest dalekie od korporacyjnego wideo, o którym była mowa wcześniej. Ten film jest przeznaczony do odtwarzania w kółko i w kółko i udostępniane na kanałach sieciowych mediów społecznościowych i jest naprawdę dobry do wprowadzenia nowej marki lub produktu, ponieważ jeśli zrobione dobrze, to naprawdę tworzy buzz.

I wreszcie istnieją dwa różne rodzaje wideo – możesz mieć albo animowane wideo (kreskówki i grafiki itp.) lub nieanimowane – materiał na żywo. Wybór między tymi dwoma wideo będzie określona zarówno przez brief i budżetu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *