Kategorie:

Ogólne porady

Avatar
Opublikowane przez admin

Twoja firma powinna myśleć o usługach produkcji wideo dla swoich strategii marketingowych, ponieważ treści wizualne są KRÓLOWE. Gospodarka miasta jest bardzo aktywna i w rzeczywistości jest to jeden z powodów, dla których gospodarka kraju rośnie w stałym tempie.

Dla tutejszych firm konkurencja jest silna i aby osiągnąć swoje cele, trzeba ją prześcignąć. Wideo jest wśród najbardziej innowacyjnych narzędzi marketingowych można użyć dzisiaj, z wielu dobrych powodów. Jeśli Twój scenariusz jest dobrze napisany wraz z dobrą jakością produkcji, możesz łatwo dotrzeć do swojego rynku docelowego.

Videograf: Rola, usługi i produkcja wideo

clash of clans hack

Na początek, wideo jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów treści online dzisiaj. Ostatni raport KCPB przewiduje, że do końca 2017 roku ponad 74% ruchu internetowego będzie miało charakter wizualny. Przy ponad 3,2 miliarda ludzi online, badania pokazują, że 55% tych użytkowników internetu ogląda wideo codziennie. Wszechstronność tej formy treści sprawia, że jest ona również bardzo popularna; możesz ją wykorzystać do tworzenia nowych produktów, marketingu marki, rozrywki, edukacji, zarządzania reputacją i na wiele innych sposobów.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest świadomość marki, budowanie zaufania klientów, budowanie widoczności marki, zwiększanie konwersji sprzedaży, komunikacja wewnętrzna itp. Z tego właśnie powodu wykwalifikowany kamerzysta powinien być integralną częścią Twojej kampanii marketingowej.

Połącz kamerzystę z dobrym scenariuszem

Najważniejszym elementem w wyciąganiu najlepszych produkcji wideo jest dobry scenariusz. Kiedy masz najlepszą linię fabularną i niezawodną i wykwalifikowaną osobę za kamerą, jesteś dobry, aby przejść. Podczas wymyślania scenariusza, weź pod uwagę następujące kwestie:

Przesłanie: Jest to najważniejsza rzecz, ponieważ musisz mieć cel, który chcesz osiągnąć poprzez ten projekt o takim charakterze. Ważne jest, aby mieć przybliżony pomysł materiału, który chcesz w scenariuszu, ponieważ po tym wszystkim jest to twoja historia. Przekaz musi być jasny i zwięzły.
Burza mózgów: Kluczowe jest, aby włączyć wszystkich w swojej firmie, które są zaznajomione z tematem i które będą musiały podpisać się na produkcji. Powinno to rozpocząć się od stworzenia linii fabularnej, która później zostanie wykorzystana przez filmowca. Zyskasz niesamowite pomysły, które dodadzą autentyczności Twojemu projektowi. Zawsze zaczynaj od kreatywnego briefu.
Zatrudnij profesjonalistę: Wiesz, co chcesz, aby osiągnąć swój film, ale umieszczenie pomysłów na papierze, które będą przekładać się na medium wideo może być trudne. To jest, gdzie profesjonalista przychodzi z pomocą. Ci eksperci wiedzą, które części iść gdzie. Rozumieją najważniejsze elementy fabuły i dopilnują, aby zostały one uwzględnione.
Przejrzyj scenariusz: Jest to ważny etap, jeśli chcesz umieścić swoją historię tam. Oczywiście, będą tu brakujące części, które można odświeżyć nowymi pomysłami zespołu.
Mocne zamknięcie/wezwanie do działania: Zapewne widziałeś wiele zabawnych wizualizacji, ale najprawdopodobniej nawet nie wiesz, jaki był ich cel. To dlatego, że nie było teraz wezwania do działania! Call-To-Action (CTA) mówi widzowi, co ma zrobić dalej, np. odwiedzić stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, skontaktować się z nim itp. Jest to kluczowe, abyś mógł osiągnąć cele, które chcesz osiągnąć dzięki filmowi. Upewnij się, że Twój scenariusz zawiera tę ważną część historii.
Skrypt, którego używasz, będzie decydował o skuteczności wideo; jest to mapa drogowa, która będzie używana w całym projekcie i z tego powodu musisz upewnić się, że jest napisana perfekcyjnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *