Kategorie:

Produkcja video w HD

Avatar
Opublikowane przez admin

Produkcja wideo to szeroka definicja, która obejmuje nagrywanie, edycję i dystrybucję produktu wideo. Filmy mogą być do użytku komercyjnego, telewizyjnego, korporacyjnego i innych wydarzeń, takich jak wesela, przyjęcia urodzinowe i rocznice. Wraz z nadejściem YouTube.com, a coraz większą popularnością Social Networking, wiele osób robi filmy z siebie, swoich rodzin, swoich zwierząt domowych, ich zespołów garażowych i tak dalej, i przesyłając je do sieci. Czasami te filmy iść wirusowe, i stać się ogromnymi hitami na całym świecie. You Tube.com kanały są skonfigurowane, aby zarabiać pieniądze, a z sieci, prawie każdy może mieć swoje 15 minut sławy – więc istnieje wiele zachęt dla ludzi wszędzie, aby dowiedzieć się o produkcji wideo, wideo HD w Lafayette, LA. Garaż zespół w Lafayette, LA z dobrym sprzętem i trochę know how może zrobić wideo z jednej z ich piosenek, najlepiej w HD Video (High Definition Video), dodać go do You Tube.com, i mają potencjał do międzynarodowej ekspozycji.

W celu produkcji wideo, wideo HD w Lafayette, LA, aby odnieść sukces, i do produkcji polerowanego produktu, najlepiej jest postępować zgodnie z wypróbowaną i przetestowaną formułę stosowaną przez profesjonalistów wszędzie. Nasz zespół garażowy w Lafayette, LA powinien rozbić swoją sesję na fazy Pre-produkcji, Produkcji i Post-produkcji. Pre-produkcja jest, gdy planujesz swoją sesję, zanim kamera zaczyna się kręcić. To tutaj decydujesz, czy zamierzasz użyć HD Video, czyli dowolnego systemu wideo, który używa wyższej rozdzielczości niż standardowa rozdzielczość wideo. Powody, dla których warto to zrobić, są nie tylko wizualne. Produkcja wideo HD poprawi również jakość dźwięku.

W tej fazie produkcji wideo, osoba, która będzie odpowiedzialna za kierowanie sesją zdjęciową zespołu garażowego w Lafayette, LA, powinna patrzeć na lokalizacje, rekwizyty, określić budżet i opracować storyboard, tak aby gotowy produkt miał sens. W ten sposób, do czasu rozpoczęcia produkcji, a kamera zaczyna się toczyć, każdy wie, co robić, a strzelać może przebiegać sprawnie. Po sesji zdjęciowej przychodzi czas na fazę postprodukcji. To jest, gdzie można uchwycić wszystkie materiały filmowe, zorganizować je i edytować. Z dobrym oprogramowaniem do edycji wideo, można dodać w każdy sposób efekty specjalne, tekst, muzyka i kolor, przejścia między ekranami i tak dalej. Postprodukcja jest sztuką samą w sobie, a także krytycznym czynnikiem sukcesu wideo.

Jak wspomniano wcześniej, Produkcja wideo, wideo HD w Lafayette, LA jest również używany do wydarzeń. Podczas gdy trzeba zaplanować strzał przez scouting lokalizacji, i sprawdzanie oświetlenia, ustawianie sprzętu i decydując się na kątach, nie masz luksusu ponownego kręcenia materiału filmowego w kółko, aby dostosować się do storyboardu. A jeśli para zatrudniła cię do produkcji wideo HD na ich romantyczny ślub w Lafayette, LA, nie będą rozbawieni, jeśli masz awarię kamery lub inną katastrofę, tak jak mówią swoje „tak”. Istnieje ogromny zakres dla produkcji wideo z wydarzeń – studniówki, ukończenia szkoły średniej, pierwszy dzień szkoły, imprezy firmowe – lista idzie dalej i dalej. Podobnie jak w przypadku planowanych sesji zdjęciowych, postprodukcja jest bardzo ważna. Czy używasz efektów, czy nie, i jakiego typu efektów używasz, będzie bardzo zależało od tematu wydarzenia, o które zostałeś poproszony, aby uchwycić. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie Video Produkcję wydarzenia, upewnij się, że zobaczysz jego portfolio i sprawdź kilka referencji. Nie chcesz, aby Twoje wydarzenie raz w życiu zostało zrujnowane przez niekompetencję.

Oczywiście jakość produkcji wideo będzie w dużej mierze zależeć od szkolenia i doświadczenia tych, którzy to robią, ale nie musisz być profesjonalistą, aby stworzyć świetny produkt. Istnieje wielu utalentowanych amatorów, a nauka produkcji wideo może być stymulującym hobby. Budżet odgrywa ogromną rolę – sprzęt do produkcji wideo, wideo HD w Lafayette, LA może wahać się od run of the mill kamery wideo telefonu komórkowego, do bardzo drogich, najlepszych pozycji. HD Video – wysokiej rozdzielczości wideo będzie produkować produkt najwyższej jakości, ale będzie to wymagało droższego sprzętu, a to wykorzystuje więcej przepustowości w sieci. Nie wszystkie filmy są przesyłane do sieci – produkt końcowy może być nagrany na płytę DVD lub CD i w ten sposób rozpowszechniany. The Garage Band z Lafayette, LA może przesłać produkt końcowy do sieci, a następnie rozdać kilka płyt DVD przyjaciołom, rodzinie i lokalnym fanom. Produkcja wideo, czy to HD czy nie, jest czymś, co każdy może zrobić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *