Kategorie:

Produkcja wideo 101

Avatar
Opublikowane przez admin

Produkcja wideo to w zasadzie proces tworzenia materiałów wideo dla telewizji, filmu, Internetu lub domowego wideo. Jest to odpowiednik wizualnego filmowania, z wyjątkiem tego, że wideo jest nagrywane na kasetach wideo lub cyfrowo. Jeśli chodzi o produkcję wideo, można albo zrobić to samemu przy użyciu oprogramowania do produkcji wideo, lub można zlecić swoje potrzeby produkcji wideo do firmy, która specjalizuje się w produkcji wideo.

Edycja: Oprócz produkcji wideo, edycja jest bardzo ważnym aspektem całego procesu. Edycja wideo jest zdefiniowana przez edycję razem wstępnie nagranego materiału filmowego, a czasem prawdziwego materiału filmowego, aby stworzyć filmowy efekt specjalny lub inną formę ekspresji artystycznej. Montaż wideo może być używany do akcji na żywo, komedii, dramatu i dokumentu. Z czasem zyskał on na znaczeniu ze względu na zwiększone wykorzystanie wideo w produkcjach telewizyjnych.

Kręcenie: W produkcji wideo, strzelanie jest zdefiniowane jako punkt, w którym kamera uchwyciła temat, miejsce lub sytuację do analizy. Jest to często wykonywane za pomocą wynajętej kamery lub drogiego aparatu cyfrowego, choć coraz większą popularnością cieszą się aparaty trzymane w ręku. Po fotografowania odbywa się, montaż odbywa się w celu usunięcia wszystkich filmów, które nie chciały być zawarte w ostatecznej wersji, lub może być przypadkowo usunięte przez personel fotografowania. Materiał filmowy musi być następnie skomponowany i wszelkie efekty specjalne stosowane, i jest zazwyczaj montowane obok zdjęć, aby stworzyć spójny temat lub nastrój w filmie. Tani susz CBD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *