Kategorie:

Wzrost organizacji imprez

Avatar
Opublikowane przez admin

Każda organizacja biznesowa, która nie posiada filmów wideo na swojej stronie internetowej lub nie jest obecna w mediach społecznościowych, jest uważana za zacofaną w dzisiejszych czasach. Według badań, 92% wszystkich dużych firm na świecie używa filmów jako środka promocji, marketingu lub obsługi klienta. Większość z nich zaczyna akceptować, jak wideo i internet wzrosły w ich zasięgu i dominują jako medium dzisiaj. Gazeta, radio i telewizja stały się przestarzałe w dziedzinie marketingu i nie pozostają już skutecznym medium dla firm, aby dotrzeć do swoich klientów. Firmy produkujące wideo żyją swoim marzeniem i są catering wszystkich twórczych potrzeb, od małych firm do dużych korporacji. Filmy wideo stały się większe w ich zasięgu i mniejsze w ich długości. Firmy produkujące wideo przebyły długą i udaną drogę do tej pory i mają wiele do podbicia dalej. Oto dlaczego.

1. Cyfryzacja

Produkcja wideo była wielkim problemem jeszcze kilka lat temu, kiedy nic nie było jeszcze zdigitalizowane. Produkcja filmowa wymagała nieporęcznych rolek, ogromnego sprzętu produkcyjnego, dużej ekipy i wysokiej klasy narzędzi do edycji, które kosztowały niemal szalone kwoty. Niemniej jednak, dzisiaj, nawet ręczne urządzenie mobilne może nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości. Cyfrowe filmy są mniejsze do przechowywania i cloud computing sprawia, że przechowywanie GBs i TBs danych bez wysiłku. Dzięki zaawansowanej grafice i animacji możliwe jest teraz wyrażanie niemożliwych pomysłów na ekranie, a technologia 3D sprawiła, że filmy są niewiarygodnie interaktywne.

2. Internet

Dzięki Internetowi świat przekształcił się w globalną wioskę i wszyscy są ze sobą połączeni. Organizacje biznesowe nie może znaleźć większy i bardziej ponad połączonej publiczności nigdzie indziej i to jest powód, dla którego marketing internetowy jest każdy ulubiony dzisiaj. Badania mówią, że 85% ludzi, którzy oglądają filmy w Internecie na temat jakiegoś produktu lub usługi są bardziej prawdopodobne, aby kupić ten produkt lub zapisać się do tej usługi. Filmy wideo tworzą natychmiastową relację między konsumentem a produktem, przypisując im zwarty i skuteczny sposób opowiadania. Ponad 72 godziny filmów wideo są przesyłane do YouTube co minutę i ponad 3 miliardy godzin wideo są oglądane co miesiąc na YouTube. W czasach, gdy wszyscy są tak blisko związani z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook i Twitter, wyrażenie „word of mouth” zyskało nową definicję. Dzięki dostępnym opcjom udostępniania, każdy dzieli się wszystkim, co uzna za interesujące. Innowacyjne i kreatywne filmy wideo o krótkiej długości od firm produkujących wideo zyskują szerszą akceptację w ciągu kilku godzin i stają się wirusowe. Tutaj słowo rozprzestrzenia się od jednej osoby do setek i tysięcy ludzi niemal natychmiast. Internet jest szeroki, wolny i dobrze połączonych mediów i obecnie, najlepsze dla firm do obrotu ich produktów i dla firm produkujących wideo, aby pokazać swoją kreatywność.

3. Efektywne kosztowo

Z postępem w świecie elektroniki wszystko jest coraz bardziej kompaktowy i tanie. Ludzie przenieśli się z dużych ekranów telewizyjnych do urządzeń przenośnych z krystalicznie czystym wyświetlaczem. Ten postęp technologiczny jest powodem, dla którego firmy nie szukają już dużych domów produkcyjnych z przestarzałymi pomysłami na ich kreatywne potrzeby. Są one zwracając się bardziej w kierunku produkcji wideo startupów, którzy pochodzą z offbeat pomysłów, które mogą łączyć się z ludźmi. Ponadto, sprzęt produkcyjny jest tańszy i narzędzia do edycji są dostępne dla niewiarygodnych cenach. Te firmy produkcyjne produkują wysokiej jakości filmy korporacyjne za niższą cenę. Internet jest wolnym medium i organizacje biznesowe nie muszą inwestować miliony, aby kupić przestrzeń medialną już. Stąd jest sytuacja win-win stworzony dla obu z nich, gdy filmy są dzieje wirusowe w tle!

Filmy wideo zrewolucjonizowały świat informacji i Internetu drastycznie w bardzo krótkim czasie. Firmy produkujące wideo zrozumieć ten trend i mają na celu produkcję kreatywnych filmów, które są z krótkiego okresu, ale bardzo skuteczne. Z kampanii marketingowych obejmujących wideo więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a technologia sprawia, że produkcja wideo bardziej uproszczone, firmy zajmujące się produkcją wideo na pewno mają długą drogę do przebycia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *